Claudie Bridal

Wizyta w salonie

Na przymiarki polecamy zarezerwować termin, dzięki czemu konsultantka będzie dla Ciebie miała do dyspozycji czas i przebieralnie, by zmierzyć suknie, które ci się spodobają.

Z konsultantką rezerwujemy 60 minut, klientki umawiamy na pełne godziny np. 14:00, 15:00. Na przymiarkę polecamy założyć sobie cielisty biustonosz. Na przymiarki można, ale nie trzeba brać że sobą buty. Zapraszamy serdecznie z osobami towarzyszącymi. Jeżeli wiesz, że nie będziesz w stanie pojawić się na przymiarce – poinformuj nas, ustalimy inny dogodny termin.

Suknie należy zamówić najpóźniej 6 miesięcy przed ślubem – dzięki temu przygotujemy twoja suknie bez stresu i z odpowiednią starannością. Jeżeli zostało nam do ślubu mniej czasu – nie martw się, w wyjątkowych sytuacjach przyjmujemy również zamówienia z opóźnionym terminem – tylko proces przygotowania sukni będzie wyglądał inaczej niż zwykle.

Salon Claudie Bridal by Rosa Marie znajduje się przy Ul. Witolda 7 lok 6 26-610 Radom.

Wizytę możesz zarezerwować telefonicznie pod nr 577708716, mailowo: suknie@claudiebridal.pl lub za pomocą naszego Fanpagu na Facebooku lub Instagramie.

Zapisałeś się do nas na wizytę?
Odwiedź również nasz drugi salon Rosa Marie ul. Witolda 1 w Radomiu. Rezerwacja terminu : 782 518 852